Kaymakam Coşkun’un Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Sumbas Kaymakamımız Sayın Ömer Coşkun, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı münasebetiyle yayınladığı mesajda; yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulunarak, tüm öğrencilere başarılar diledi.

Coşkun mesajında "2018-2019 eğitim öğretim yılının, yüreği okula ilk kez başlamanın heyecanı ile çarpan minik yavrularımıza, okula kavuşmanın mutluluğunu yaşayan çocuklarımıza, öğretmenlerine ve velilerimize hayırlar getirmesini diler, bütün öğrencilerimize başarılar dilerim. Öğrencilerimiz okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın heyecanı ve sevincini yaşarken, yeni nesli şekillendiren değerli öğretmenlerimiz de geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı yetiştirmenin haklı gururunu yaşamaktadırlar." diye belirtti.
Coşkun, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:
"Milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ancak iyi yetişmiş nesillerle mümkündür. Bunun farkında olarak çocuklarımızın geleceği için milletçe, eğitimlerine önem vererek donanımlı gençler yetiştirme gayreti içinde çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmenin hem görevimiz hem de toplumsal sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz. Çünkü iyi yetişmiş; tarihini, milli ve manevi değerlerini, örf ve adetlerini, ülkesini ve dünyayı tanıyan, teknolojiyi kullanan, bilime, rekabete açık, öz güveni yüksek, donanımlı nesillerin hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen ve öğrencilerimiz ile ailelerine sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum." diye konuştu..