SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI KAYMAKAM COŞKUN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI
 
24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin, Sumbas ’ta huzur ve güven ortamında geçmesi için alınacak tedbirlerin ve yapılacak çalışmaların görüşüldüğü Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı.
Kaymakamımız Sayın Ömer Coşkun’un başkanlık ettiği seçim öncesi, seçim esnasında ve sonrasında yapılacak çalışmalar ve seçim dolayısıyla izlenecek yasal ilke ve esasların değerlendirildiği toplantıya İlçe Emniyet Amirimiz Sayın Cemil Deniz, İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Yüksel Aydın, kurum müdürlerimiz, köy ve mahalle muhtarlarımız katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakamımız Sayın Ömer Coşkun 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Seçimlerin huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi için her türlü güvenlik tedbirleri alınacaktır” dedi.
Emniyet yetkililerinin bir sunum yaptığı toplantıda; seçimlerle ilgili mevzuat ve genel esaslar, seçim öncesi ve sonrasında alınacak güvenlik tedbirleri ile ilgili konular görüşüldü.
Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.